Opis funkcji programu Rebroker

Poniżej prezentujemy wykaz przykładowych funkcji programu Rebroker. Cały system rozbudowany jest o szereg rozwiązań mających na celu ułatwienia codziennej pracy w biurze nieruchomości. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Kokpit Kalendarz Baza ofert Klienci ( CRM ) Baza dokumentów ( CRM ) Menadżer plików Eksport ofert na portale Administracja pracownikami Dostosowany do RODO

Kokpit programu Rebroker

Kokpit to pierwsza strona startowa dostępna do po zalogowaniu do programu Rebroker. Wyświetlane są na nim najważniejsze elementy, które możesz indywidualnie dostosować układem do własnych potrzeb, poprzez właczanie i wyłacznie poszczególnym elementów oraz zmiane kolejności. Na kokpicie znajdziesz listy ulubionych klientów, ofert i dokumentów, najnosze dodane a także wiele innych przydatnych narzędzi.

Szybko wyszukaj potrzebne informacje

Na kokpicie zamieściliśmy szybkie wyszukiwarki, kóre umożliwiają na podstawie numeru oferty otworzyć je bez przeklikiwania bazy ogłoszeń. Podobnie gdy dzwoni do Ciebie klient możesz wyszukać go w bazie wprowadzając jego imię lub naziwsko, co znacznie usprawnia pracę.

interfejs programu Rebroker - zakładka Kokpit